Adwokat Mediator Marcin Prüffer

Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie im. B. Nowodworskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydziału Prawa i Administracji, który ukończyłem w 2007 r. broniąc pracę magisterską dotyczącą instytucji franchisingu.

W latach 2007-2011 odbywałem aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Krakowie. W czasie studiów, a następnie aplikacji świadczyłem pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i firm w tym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

W 2011 r. zdałem egzamin adwokacki i zostałem wpisany na listę adwokatów. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pomagają mi troszczyć się o powierzone przez klientów sprawy z należytą starannością, w pełni odpowiadającą wymogom prawa i interesom klientów. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego jak również dysponuje odpowiednim doświadczeniem zdobytym w wielu prowadzonych sprawach. Oferuję obsługę zarówno osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Jednocześnie współpracuję z renomowanymi Kancelariami Adwokackimi, Notarialnymi oraz prawnikami w całej Polsce celem zapewnienia jak najlepszej obsługi prawnej dla swoich Klientów. W dorobku posiadam setki przeprowadzonych spraw, a także sporządzonych pism, opinii oraz umów. Równocześnie od wielu lat obejmuję stałą obsługą prawną podmioty gospodarcze. Posiadaną wiedzę nieustannie poszerzam i aktualizuję uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach.

Ponadto od czerwca 2020 r. posiadam również uprawnienia mediatora, podparte doświadczeniem praktycznym.